• Обновено
Дух Јадење Страна Стол Јасно

Дух Јадење Страна Стол Јасно

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

Направено во популарен стил на луј xv, Столчето За Јадење Со Духови Е исклучителен стол со кралска привлечност. Тоа е обликувано со инјектирање и не бара никакво склопување пред употреба. Поликарбонат се користи за изработка на овој стол што го прави исклучително цврст и издржлив. Иновативниот модерен дизајн на овој стол е трендовски и модерен. Овој стол може да се користи во затворени простории и на отворено за додавање модерен ефект на аранжманот за седење на вечера. Духот Јадење Рака Стол Јасно е наредени и апсолутно прекрасно да се погледне во. Дух јадење Јадење Страна Стол Јасно (4).

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас