• Обновено
Колекцијата Ступел Домашен Декор Напишете Го На Машината ЗА Пишување На Срцето XXL Испружена Платно Ѕид Уметност, 1. 40

Колекцијата Ступел Домашен Декор Напишете Го На Машината ЗА Пишување На Срцето XXL Испружена Платно Ѕид Уметност, 1. 40

DEN 351.20

Залиха
Во продавницата

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Да не зборуваме, во оваа големина, сигурно ќе биде фокусна точка на секоја просторија! Димензии : 30 х 1,5 х 40 Инчи. Спремен за Бесење. Нашето Гигантско Платно 30х40 Е Рачно Испружено На Дрвена Рамка Со Дебелина од 1,5 Инчи - Подготвена за Закачување. На трендовите дизајни на квалитетно платно го олеснуваат персонализирањето на вашиот дом. Дизајн На Стефани Воркман Марот.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас