• Обновено
Карирана Кошула За Жени Со Ревер Со Долги Ракави Лабава Кошула С-3ХЛ

Карирана Кошула За Жени Со Ревер Со Долги Ракави Лабава Кошула С-3ХЛ

DEN 431.84

Залиха
Во продавницата

Палтото со густ дизајн ве одржува топло. Карактеристики : есенски и зимски надворешен костум со долги ракави, секојдневен стил, долг ракав, кардиганско палто, лабаво, многу погодно за жените да носат воumn или зима.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас