• Обновено
Опе Минесота Среден Запад Мем Смешни Велејќи Унисе Екипажот Дуксер

Опе Минесота Среден Запад Мем Смешни Велејќи Унисе Екипажот Дуксер

DEN 560.00

Залиха
Во продавницата

Идеален за секоја ситуација, унисекс тешка мешавина дуксер на екипажот е чиста удобност. Овие алишта се направени од полиестер и памук. Оваа комбинација им помага на дизајните да изгледаат свежо и убаво. Јаката е ребрести плетена, така што ја задржува својата форма дури и по миењето. На овие џемпери нема чешање на страничните шевови. : 50% памук, 50% полиестер. : Средно тешка ткаенина (8,0 мл/јд2 (271,25 г/м2)). : Лабаво вклопување. : Зашиена етикета. : Работи верно на големината Опе Минесота Среден Запад Мем Смешно Велејќи Унисекс Тешки Мешавина Qrewneck Sweatshirt.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас