• Обновено
Трговска Марка Ликовна Уметност Рустикална Мачка Платно Уметност Од Надеж Улични Дизајни

Трговска Марка Ликовна Уметност Рустикална Мачка Платно Уметност Од Надеж Улични Дизајни

DEN 671.84

Залиха
Во продавницата

Уметник : Надеж Улични Дизајни Предмет : Апстрактен Стил : Рустикален Тип На Производ : Уметност На Платно Завиткана Во Галерија ова подготвено за закачување, уметничко парче завиткано во галерија има мачка во центарот на рустикален дезен.Уличните Дизајни на Хоуп се рустикален домашен уметник кој создава парчиња дизајнирани да висат во вашата куќа. Гикли (џи-клеј) е напреден процес на печатење за создавање висококвалитетни репродукции на ликовна уметност. Достижната извонредност што ја овозможува графиката На Гикли ја прави репродукцијата практично неразлична од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање На Гикли од галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија заврши е метод на истегнување на платно на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува без рамка презентација на готовата слика. мачка во центарот на рустикален модел.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас