• Обновено
Ван Нес Украсени Мали Тешка Категорија Нерѓосувачки Челик Куче Сад, Целосна Гумена База, оз

Ван Нес Украсени Мали Тешка Категорија Нерѓосувачки Челик Куче Сад, Целосна Гумена База, оз

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

Додадете стил во времето за јадење на вашето домашно милениче Со Садот За Нерѓосувачки Мачки Украсен Со Комбе Нес. Завршувањето на емајлот безбеден за храна ќе додаде боја на оброкот на вашето домашно милениче. Хигиенски, лесен за чистење и безбеден за миење садови, овој мал сад е направен од висококвалитетен нерѓосувачки челик. Најдоброто за вашиот најдобар пријател. Ван Нес Украсени Нерѓосувачки Челик Сад, 24oz Употреба За : Совршено големина за мали кучиња (16oz. капацитет) . Модерен : Атрактивен, емајлиран декоративен ентериер за јадење . Не-Лизгање : Чувајте го садот за миленичиња на место со гумата што не се лизга на дното на садот . Хигиенски : нерѓосувачкиот челик е толку хигиенски бидејќи лесно се чисти темелно. Нерѓосувачкиот челик нема пори, што го прави практично невозможно нечистотијата, бактериите, габите или вирусите да добијат ?основа. Лесно За Чистење : безбедна машина за миење садови со врвна решетка.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас