• Обновено
Шампион Машки Раглан Бејзбол Маица

Шампион Машки Раглан Бејзбол Маица

DEN 159.68

Залиха
Во продавницата

Тепај се! Шампионот удира во домашно трчање со оваа раглан маичка со удобен екипаж и детали без ознаки. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 6'1", Половината : 30-1/2", Градите : 37", Рамената : 45". Моделот носи големина М. Кринек. Ознака-бесплатно за дополнителна удобност. Контраст ребро јака. Контрастни 3/4 раглан ракави. Тимски Шампион : везот на левиот ракав го покажува вашиот омилен бренд и неговото иконско лого. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Шампион Раглан Бејзбол Маичка За Мажи.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас