• Обновено
Рк Контрола Рака И Топката Заеднички Собранието Одговара изберете: 2003-ХОНДА ПИЛОТ, 2001-АКУРА МДХ

Рк Контрола Рака И Топката Заеднички Собранието Одговара изберете: 2003-ХОНДА ПИЛОТ, 2001-АКУРА МДХ

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Долг ЖИВОТ обликот На обетка со Топка обезбедува животен век на замор, компензира за попуштање и суспензија и додава дополнителен замав кога ви треба. ИНСТАЛАЦИЈА ПОДГОТВЕНА Претходно инсталирани топчести споеви со запечатени приклучоци за работа без одржување. ДОДАДЕНА ЗАШТИТА од КОРОЗИЈА Обложените столпчиња и контролните краци од леано железо и челик обложени со е-обложени го инхибираат предвременото влошување. ПОДОБРЕНА СТРУКТУРНА ЈАЧИНА Термичка обработка за да одговара или надмине ое барања за да се спречи предвремено откажување.Мог премиум контролните краци за странски и домашни таблички со имиња се дизајнирани за структурна цврстина и заштита од корозија.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас