• Обновено
Фланелен Бањарка Задебелена Машка Корална Кадифена Ноќница Долга Домашна Облека Дозвола

Фланелен Бањарка Задебелена Машка Корална Кадифена Ноќница Долга Домашна Облека Дозвола

DEN 374.24

Залиха
Во продавницата

Ноќницата на двојката е стандардна во зима за да создаде слатка атмосфера Двострана топлина, брз пораст на температурата и заклучување на топлина. В-вратот е мек и погоден за моделирање на вратот и лицето. Стандардна Испорака : 8-20 Дена.77" пространо вклопување - нашите пј се дизајнирани да бидат опуштени удобните панталони за пижами имаат еластична, врвка за врвка за совршено вклопување. Достапни се различни бои.Фланелен Бањарка Задебелена Машка Корална Кадифена Ноќница Долга Домашна Облека Карактеристика : Материјал : полиестерски влакна.24" Рамо : 68см/26.Уживајте во вашиот шопинг!. Содржина на пакетот : 1 х Бањарка И 1 х Големина На Ремен Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Должина На Бистата Ракав Рамо Л Големи 6 10 36 132см/51. Забрзана Испорака : 6-14 Дена. Фланелната Домашна Ноќница е мека и удобна.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас