• Обновено
Кена Совршен Издув # 5оз

Кена Совршен Издув 5оз

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Овој Крем за Стилизирање обезбедува термичка заштита до 450 F со идеална контрола на стилизирање до 24 часа. Оваа лесна формула го подобрува сјајот, го зголемува телото и спречува разлетување за долготрајни фризури. Совршено Светло За Издувување Држете Стајлинг Крем од Кена За Унисекс - 5 Мл Крем.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас