• Обновено
Хаит Дами Замав Вратоврска Боја Маица Фустан Линија Краток Ракав Летен Сарафан Плажа Екипажот Вратот Цветни Печати Мини Фустани

Хаит Дами Замав Вратоврска Боја Маица Фустан Линија Краток Ракав Летен Сарафан Плажа Екипажот Вратот Цветни Печати Мини Фустани

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Специјалниот Дизајн На Набраздени Ракави Прави Да Изгледате Уникатно И Шармантно Во Толпата. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.Карактеристики : 1. Женски Секојдневни Фустани За Лето Совршено За Да Се Совпаднат Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Летни Маици Фустан, Секојдневен Лабав Фустан За Лулашка, Празничен Сарафан на Плажа, Едноставен и Модерен Краток Мини Фустан. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас