• Обновено
Долна Облека УР29054ХЛ Машка Боречка Кошула

Долна Облека УР29054ХЛ Машка Боречка Кошула

DEN 544.00

Залиха
Во продавницата

Број На Производителот : Ur29054xlgration За ретро настан чорап хоп или било каков вид на партија каде што изгледа како да сте од 50-тите е соодветен начин да се облекуваат! Високо Препорачливо. Класичен дизајн. Врвен квалитет. Бренд : Преземања. УР 29054ХЛ.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас