• Обновено
Оригинален Полнач За Адаптер За Напојување СО КС Компатибилен со Тетратка од 14-w008la

Оригинален Полнач За Адаптер За Напојување СО КС Компатибилен со Тетратка од 14-w008la

DEN 558.08

Залиха
Во продавницата

Ова е вистински HP 19.5 V 2.31 45w паметен адаптер за напојување со 4.5 mm x 3.0 mm конектор. ХП лаптопите се многу посебни. Адаптерите на резервните пазари можат да ги оштетат колата за полнење на ЛАПТОПИТЕ НА HP. Силно ви препорачуваме да користите само вистински hp паметен адаптер за напојување со вашите hp уреди. Бројот на производот или ИДЕНТИФИКАЦИЈАТА на производот е единствен, што се користи за идентификување на вашите уреди ЗА HP. Состојбата се користи, но тоа е добро како ново, само многу поевтино. HP AC / DC адаптер компатибилен со 14-w008la ( J2 M66 LA ) Лаптоп. Се користи; Многу добра Состојба; Тестиран и Целосно Функционален. Влез : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240В; Излез : 19.5 В 2.31 А 45В.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас