• Обновено
амуса Обичен Ден На Независноста На Жените Печатени Кружни Врвови На Вратот Основни Лабави Врвови маици кошули за жени

амуса Обичен Ден На Независноста На Жените Печатени Кружни Врвови На Вратот Основни Лабави Врвови маици кошули за жени

DEN 79.84

Залиха
Во продавницата

Големина : С Биста : 45,5 см/17,91" Рамо : 39см/15,35" Ракав : 18,4 см/7,24" Должина : 63см/24,80"Големина : М Биста : 48см/18,90" Рамо : 40см/15,75" Ракав : 19см/7,48" Должина : 65см/25,59"Големина : Л Биста : 50,5 См/19,88" рамо : 41 См/16,14" ракав : 19,6 См/7,72" должина : 67 см/26,38"големина : xl биста : 53 См/20,87" рамо : 42 См/16,54" ракав : 20,2 см/7,95" должина : 69 см/27,17"големина : xxl биста : 56,5 См/22,24" рамо : 43см/16,93" ракав : 20,8 см/8,19" должина : 71см/27,95"големина : хххл Биста : 60см/23,62" рамо : 44см/17,32" ракав : 21,4 см/8,43" должина : 73см/28,74" нацртајте Ги Вашите Работи Со Оваа стилска Нова Кошула која е совршена за секоја пригода!. Уживајте во удобноста и модата во исто време со оваа уникатна маица р. Натпревар : женските врвови лесно се совпаѓаат.Можете да изберете фармерки, шорцеви, хеланки, панталони или здолништа. Повод : женски кошули со кратки ракави за жени погодни за секојдневни, шопинг, запознавање, улица, канцеларија, работа, на отворено, училиште, дневна облека итн. Забелешка : Изберете точна големина од нашиот опис, ќе добиете слатки врвови.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас