• Обновено
Црно-Бела Гитара Од Дан Спроул

Црно-Бела Гитара Од Дан Спроул

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Црно-Белата Гитара Од Ден Спроул (18 х 24) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија или примач на подароци. Ова лиценцирано Ликовно Печатење беше репродуцирано На Врвна Тешка Берзанска Хартија која ги доловува сите живописни бои и детали за оригиналот. Овој прекрасен Отпечаток На Постер За Ликовна Уметност е подготвен за закачување или врамување и бродови во преголема цевка за максимална заштита. Црно-Бела Гитара Од Дан Спроул-Точка # VARPDXDSP117989.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас