• Обновено
Нов стартер соленоиден стационарен контакт сет компатибилен со Lexus G V 4.7L 03-09

Нов стартер соленоиден стационарен контакт сет компатибилен со Lexus G V 4.7L 03-09

DEN 189.12

Залиха
Во продавницата

Тип : Motornote 1 : 8mm holethis список е примерок од сите компатибилни автомобили за овој дел. Осигурете се дека овој производ одговара на вашиот автомобил со помош на пронаоѓачот на делот над. V8 4.7 L (03-09) Компатибилен со или замена за Lexus : LX470 V8 4.7 L (00-07) GX470 V8 4.7 L (03-09) Тип на производ : Стационарен соленоиден контакт; Состојба : нова; Завршување на единицата : Исто како и ОЕ; Број на парчиња : 1; Земја на потекло : CN. Продадено од : ОЕГ делови - услуга за клиенти достапна 7 дена во неделата. Сосема нови - произведени со нови компоненти за квалитет на премиум. Сите артикли тестирани за сигурност, издржливост и перформанси - една година бесплатна гаранција за кавга - видете Опис на производот за табелата за вклопување.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас