• Обновено
Feildoo 11* Акрилни пролетни мониста во боја DIY накит нараквица ѓердан телефонски ланјард дневни украси, k#праска срцеви мониста

Feildoo 11* Акрилни пролетни мониста во боја DIY накит нараквица ѓердан телефонски ланјард дневни украси, kпраска срцеви мониста

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

Видови : 13 видови (азбука, монистра на тркала, круни, школки, мониста од тиква, знак на срцев мир, знак за мир, цвет 1, пентаграм, цвет 2, цвет 3, срце, лента). 【Уживајте во DIY забава】 DIY со овие шарени мониста е одличен начин за стимулирање на внатрешната креативност на вашето дете и да развивате практични вештини. Секоја торба со 150 парчиња .

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас