• Обновено
ZoneOffroad 2011- Ford F- F- Super Duty 4WD Diesel Radius arm комплет ZONF31

ZoneOffroad 2011- Ford F- F- Super Duty 4WD Diesel Radius arm комплет ZONF31

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Cleanе исчистите огромни гуми од 37 "за изгледот и перформансите што ги сакате од вашиот дизел 4 WD 2011-2016 година одговара на Ford F-250 / F-350. Бренд : Zoneoffroad 2011-2016 одговара на Ford F-250 Super Duesel2011-2016 одговара на Ford F- 350 Дизел Супер должност. Потребна е МО : Модификација на издувните гасови може да биде потребна за да се исчисти предната погон на моделите на гас.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас