• Обновено
Handенски дуксери за џемпери на Hanензидакд паѓаат и зимски долги ракави околу деколте полиестер цврсти дуксери дуксери жолти м

Handенски дуксери за џемпери на Hanензидакд паѓаат и зимски долги ракави околу деколте полиестер цврсти дуксери дуксери жолти

DEN 272.96

Залиха
Во продавницата

Ве молиме, дозволете 1-3 см да се разликува заради рачното мерење, благодарам.39 '' 'Рамо : 65cm/25.56 '' Големина : l САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 36 биста : 122cm/48. Не гледајте haperdesign : женски дуксери за џемпери, обични сет за облека за дневна дневна дневна салон, модна улична облека што излегува, покажете го вашиот сопствен стил на стил : есен и зима, патување, шопинг, собири на пријатели, забави, патувања за одмор, излез, дома, секојдневен подарок за живот : Подарок за џемпери Дуксери, исклучителна мода и секси дизајн.98'' Length : 76cm/ 29,92''''hanzidakd женски дуксери за џемпери паѓаат и зимски долги ракави со тркалезно деколте полиестер цврсти дуксери дуксери жолти mfeatures : materal : женски дуксери за џемпери е направена со високо квалитетен материјал, кои се флексибилни и дишат. Најдобри подароци за празници за мајка, сопруга, девојка, сестра, тетка, соученик, баба или жени што ги сакате. Повод : есен и зима, патување, шопинг, собирање пријатели, забави, патувања за одмор, прошетка, дом, секојдневен живот.41 '' ракав : 63cm/24. Совршен подарок - дуксери за џемпери, исклучителна мода и секси дизајн.03 '' Рамо : 63,5cm/25. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот .

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас