• Обновено
Панталони за панталони Левмја, лежерен џеб, врзани нозе, панталони за печатење на панталони

Панталони за панталони Левмја, лежерен џеб, врзани нозе, панталони за печатење на панталони

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

Можете да го носите за различни намени во секоја сезона. Workе работи дури и ако сте заоблени или имате густи телиња и бутовите. За обична облека, дневна облека, пижами, излегување, шопинг, училиште, јога, џогирање, пешачење, спорт, одмор, породилно , улична облека или облека за плажа.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас