• Обновено
Ѓердан од шкаф, сакам барички во сребрен плик Неонблонд

Ѓердан од шкаф, сакам барички во сребрен плик Неонблонд

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Мал ѓердан од коверт на пликови со неонблонд со дрвена буква што е отпечатено со уникатно печатење. Должината на ѓерданот може да се пренасочи на 3 големини. Овој прекрасен приврзок за пликови е тридимензионален и претставен во приврзок за сребрен плик што може да се отвори. Внатре, можете да најдете висококвалитетна буква од дрво со печатена порака од фотографијата на производот внатре. Тоа е минималистички дизајн го прави едноставен ѓердан до слој. Сребрената позлата ќе обезбеди многу долготраен брилијантен финиш кој е без никел, олово слободен и хипоалергичен. Совршено за надавање на ова го прави совршен подарок за Денот на мајката, Денот на вineубените, Божиќ, Ханука, родендени, јуни родилки, ангажман, невести, деверуши или дипломирање за која било жена, тинејџерка, деца, ќерки, внуци, девојка, сопруга, вереница или тоа Специјална дама. Направено во Атланта, ГА Овој прекрасен приврзок за пликови е тридимензионален и се претстави во приврзок за сребрен плик што може да се отвори. Внатре, можете да најдете висококвалитетна буква од дрво со печатена порака од фотографијата на производот внатре.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас