• Обновено
Машки хавајски кошула кратки ракави печатени копче надолу по летни кошули за фустани на плажа

Машки хавајски кошула кратки ракави печатени копче надолу по летни кошули за фустани на плажа

DEN 249.44

Залиха
Во продавницата

Силуета : H-Line. Стилските летни хавајски кошули би можеле да бидат совршен подарок за вашиот син, момчиња пријатели, сопруг, итн. 1 x кошули со краток ракав. Деколте : јака од кошула. Дебелина : лесна. Активност : забава, празник, дневно, одмор. Материјал : полиестер. 【Класичен дизајн】 Копчето надолу со кошулата се шири јака и кратки ракави, некои имаат еден џеб на градите што е завет за да се држат мали предмети, редовните кошули за вклопување се погодни за повеќето луѓе, едноставни, но класични, никогаш не излегува од стил . 【Стилска шема】 Постојат различни обрасци што би можеле да ги изберете, хавајски обрасци како кокосово дрво, поставување сонце, Божиќни обрасци како Дедо Мраз, новогодишно дрво, некои уникатни печатени обрасци, кошулите со копче се погодни за момчиња, мажи, студенти од колеџ, итн. Детали за производот.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас