• Обновено
2,5ct принцеза исечена зелена симулирана смарагд 14к бело злато годишнина за ангажман со големина 8,5

2,5ct принцеза исечена зелена симулирана смарагд 14к бело злато годишнина за ангажман со големина 8,5

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

Испратено во нашето комплементарно поле за подароци и поставете го вашиот избор на цврсто 14к или 18К автентицирано печатно злато; секој. лабораторија создадени и извори природно, симулирани скапоцени камења наликуваат. Симулирана Руби : Познато по антички Египет како скапоцен камен на египетската божица на војната.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас