• Обновено
Силиконски бонбони чоколади карачи храна одделение гума мечка сапун свеќа за правење мувла за занаети со шеќер, loveубов бонбони за печење мувла 3Д прекрасна мечка т?

Силиконски бонбони чоколади карачи храна одделение гума мечка сапун свеќа за правење мувла за занаети со шеќер, loveубов бонбони

DEN 223.52

Залиха
Во продавницата

Може да се користи и за свадби за декорација на забави за детски роденден за бебиња и разни собири на пријатели. Децата ќе го сакаат тоа кога ќе се појави со добра форма на детали и сами ќе направи здрави грицки . Наскоро ќе создадете фиоки за убави и вкусни шеќери и бонбони за семејството и пријателите.9cmfined Големина на производот : 3. Подобрете ја практичната способност : Можете да додадете сушени цвеќиња бисерни пигменти прашоци сјајни украси во калапот за смола за да добиете повеќе шарени и забавни готови производи што ќе додадат забава во животот.5cmfined Големина на производот : 3. Спецификација : Материјал : Силиконспецификација на храна од одделение за храна : А : Балон мечка Mold S0979 XXB : Love Bear Mold S0980 XXC : MOLD S0981 XXD : Ring Mear Mold S0982xxsize : A : Балон мечка мувла S0979 XXMOLD Големина : 5.2cmpacking список : силиконски мувла * 1 одделение за храна 100 силиконски калапи : Нашите чоколадни калапи се изработени од силиконски материјал со храна, 100 безбеден и без мирис Дозволете ја храната лесно да се демантира со едноставен пресврт и мал притисок и трајно во употреба може да се користи Со доверба . Имајте убава и незаборавна DIY забава со вашето семејство, нашиот калап ќе ви обезбеди погодност.5*3,7*4,8cmd : ринг -мечка мувла S0982xxmold Големина на големината : 4,6*4,6*5.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас