• Обновено
Зувимк Високи сандали за жени, женски блок -потпетици отворени пети на глуждот од петици од петици сребрени сребро

Зувимк Високи сандали за жени, женски блок -потпетици отворени пети на глуждот од петици од петици сребрени сребро

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Пакуван : 1 пар жени чевли (без вклучување на чевли) Горниот материјал : Вештачка кожанота : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн што ви предлагаме Изберете ја соодветната големина според должината на стапалото. Весна тежина чевли за пешачење, удобен дизајн на лизгање , Перничиња за селекција, мода и личност потпетица Висок стил : Весгестил : принцеза, обичен, едноставен горен материјал : вештачка кожа.Клин платформа цврста модна боја сандали цветна уста риба везење дами кожа жени чевли сандалиши пета висока : 10см/3,94 "3. Белешка : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн, предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото . Обични чевли, чевли на плажа, чевли за венчавки, забавни чевли, нелизгање, лесни, лесни, лесни за дишење, полесно за носење! Одење на отворено, забава, слободно време, забава, работа, свадба и други прилики, цврста боја и стилски.tip дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе димензии на боја на бои за вас и вашите семејство или lубовници или пријатели избирање1 . Чевли за одење во тежина, удобен дизајн на лизгање, перничеви селекција, мода и личност. Тип на затворање : лента за токи. Пакет : 1 пар жени чевли (без вклучување на чевли).

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас