• Обновено
wofedyo бебе најважни работи макси -облека бебе без ракави лакови сет обичен фустан+лента за глава девојки девојки облекување и здолниште клипови за коса, врски за кос?

wofedyo бебе најважни работи макси -облека бебе без ракави лакови сет обичен фустан+лента за глава девојки девојки облекување

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

27 '' Должина : 45см/17,72 '' новороденче девојче без ракав, безвреден максичен лак фустан+лента за глава, поставена на глава, поставени на стакло : Пол : Девојки1.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет.26 '' Рамо : 19см/7,48 '' Должина : 41см/16. Големина : 80 Препорачана возраст : 6-12 месеци биста : 54cm/21.ГОВОР ЗА ОБЕЗБЕДУВА, Дневна забава или фотографија , Сигурен сум дека вашето бебе ќе сака да дозволи мала разлика од 1-3 см поради рачното мерење-благодарам за разбирањето! (1 инч = 2,54 см) Карактеристики : Тип на шема : Печатење PLZ : Ако вашето дете е ние предлагаме да изберете поголема големина, благодарност и посакувајте убав ден!. Големина : 90 Препорачана возраст : 12-18 месеци биста : 56cm/22.09 '' должина : 39cm/15. Големина : 70 Препорачана возраст : 0-6 месеци биста : 52 см/20,47 '' : 18cm/7.it е направен од материјали , меко чувство на рака , доволно издржливо - нема никаква штета на должината на вашето бебе на бебето : без ракави2.Фамочен дизајн Направете го вашето бебе повеќе Atrictive Commodity View : Пакет вклучува : 1 компјутер фустан + 1 компјутерски лента за глава : мода 、 casual3. Материјал : Памук3.иТ е изработено од материјали , меко чувство на рака , доволно издржливо-нема никаква штета на слабеењето на вашето бебе, дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачното мерење-благодарам за разбирањето! (1 инч = 2,54 см) Пол : Девојки од типот на девојки : Печатење plz : Ако вашето дете е ние предлагаме да изберете поголема големина, благодарност и посакувајте убав ден! Погледни :.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас