• Обновено
Mlqidk женски долги ракави врвови со долги ракави џемпери, случајна екипаж, симпатична пулверска врвови со лесна маичка темно сина xxl

Mlqidk женски долги ракави врвови со долги ракави џемпери, случајна екипаж, симпатична пулверска врвови со лесна маичка темно

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

Поради различен агол на снимање, осветлување, приказ на компјутер, можеби има малку разлики помеѓу сликите и самиот производ . Падот на облеката за жени 2023 Трендовски облека пулвер џемпери за жени џемпер за џемпери за Ноќта на вештерките за женски модни блузи, пара мујер, случајни и елегантни симпатични врвови жени жени жени дуксери паѓаат врвови сиви худи жени паѓаат женска облека розова качулка алјаска крстарење најважни работи екипаж вратот џемпери, тен е -екипаж, џемпери за џемпери, графички џемпери за графички џемпери за жени, женски модни качулки и џемпери, симпатични врвови со долги ракави за жени, џемпери за џемпери, мека џемпери.31''Size : xl bust : 128cm/50. Удобно да се носи целиот ден : женски 1 женски топовски тип : цврста колорозија : обична, дебелина : стандард за метеж : со хеланки, пролетни и летни палта, фармерки, панталони или здолништа, поелегантна и феминионирана : должина на врвот на вратот со долги ракави, лабав, лабав вклопување, лабав вклопување, Удобна ткаенина, обична мода за женски материјал : Удобна ткаенина слична на памук, ве прави поудобно да се носите ќе бидат грешки во рачното мерење.50''Fit : True to size Length : regular Style : Метод на леизуерирање : миење на рака во ладна вода, виси или линија суво -фабрика : ткаенината е дише и еластична, многу мека и удобна и е многу мазна против кожата. Симпатични повлекувачи на џемпери за жени, опуштено вклопување, цврста боја, пријатна изглед што е подготвен за есен и зимски вибрации!.85'' Sleeve : 54cm/ 21.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас