• Обновено
Сон истурете женски еу де парфум спреј за жени од Камил Рошел

Сон истурете женски еу де парфум спреј за жени од Камил Рошел

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Сон истурете го женскиот спреј за Парфум за жени од Камил Рошел е привлечен мирис кој прифаќа женственост и елеганција, со својата мешавина на цветни и овошни ноти што создаваат сонуван и привлечен мирис што остава траен впечаток. Сон истурете го женскиот спреј за Парфум за жени од Камил Рошел.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас