• Обновено
Ахгли компанија во затворено апстрактно кафеаво злато ориентално подрачје, 5 'круг

Ахгли компанија во затворено апстрактно кафеаво злато ориентално подрачје, 5 'круг

DEN 700.48

Залиха
Во продавницата

Ахгли компанија во затворено Апстрактно кафеаво злато ориентално подрачје килими, 5 'круг. Наменето да издржи секојдневно носење, овој килим е пријателски за деца и миленичиња, лесни за чистење и одржување и совршено за области со висок сообраќај. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на згаснување и не пролева. Областа килим е напојување и многу мека под нозете. Може да се користи за станбени и комерцијални цели. Поли-волна мешавина; Поддршка од памук. Моќта се наomsираше; Висина на купот : 0,35 во . отпорна на дамки; Отпорни на избледени; Без пролевање. Пријателски за деца и миленичиња. Достапно во повеќекратна големина и форми. Користете за станбени или комерцијални простори.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас