• Обновено
Уметнички дизајн мермерно злато и црно модерен и современ сет на дрвени wallидови на кругови

Уметнички дизајн мермерно злато и црно модерен и современ сет на дрвени wallидови на кругови

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Овој апстрактен колаж од 44 "x34" е збирка од 3 кружни дрвени уметности. Користејќи го највисокиот квалитет 6 бои Канон УВ мастило, оваа модерна и современа уметност од wallидови од дрво вклучува неколку аспекти на фин дизајн во едно зачудувачко парче. Со своето малку видливо дрво жито што се појавува низ боите и елегантно готови рабови, тоа е прекрасен избор за секоја просторија во вашиот дом или канцеларија, што е тоа традиционален или модерен простор. Бидејќи секое парче дрво има природни разлики во жито од следното, секоја од овие дрвени wallидни уметности е навистина уникатен додаток на вашиот простор. Сите наши wallидни уметности се внимателно спакувани со пластична заштита, кревко обележување и цврсти кутии за да се обезбеди безбедна испорака. "- Стил : модерен и современ- предмет : Апстракт- Боја : Злато- пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси .- Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. Овој апстрактен колаж од 44 "x34" е збирка од 3 кружни дрвени уметности.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас