• Обновено
Circe Silicone Case компатибилен со iPhone Pro, PU кожа + TPU ShockProof ShockProof тенок тенок дизајн сеопфатно куќиште на телефонски покритие со заштитник на леќи за фотоапарати за Apple Pro, си

Circe Silicone Case компатибилен со iPhone Pro, PU кожа + TPU ShockProof ShockProof тенок тенок дизајн сеопфатно куќиште на

DEN 399.84

Залиха
Во продавницата

? Компатибилност : Наменет за i Phone 14 Pro 6.1 инчи, објавен во 2022 година. Овој телефонски случај е посебен дизајн за i Phone 14 Pro кој користи TPU + PU кожни материјали за да обезбеди крајна заштита . Прецизното намалување ви овозможува да ја зголемите функционалноста на вашиот телефон, со пристап до сите копчиња и пристаништа низ случајот . сите . 4 агли додаваат невидливи џебови за воздух за напредна заштита од капки и овој случај има меко дно .. ? Содржина на пакет : . 1 x Телефонско покритие за Apple 14 Pro (6.1 ") Флексибилен TPU материјал + Премиум PU кожа. Ултра-тенка и лесна .

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас