• Обновено
Три дупки за приклучок за приклучок со рака за цртање на сл.

Три дупки за приклучок за приклучок со рака за цртање на сл.

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Големина : одговара на 10,2 x 15,2 см (4 x 6 инчи) фотографии.Актуелната големина на рамката (завршена големина) е 18 x 13cm (5 x 7 инчи) и рамката е ширина 2 см. со неверојатна издржливост. Доаѓа со лесно отворање на јазичиња на задниот дел за лесен пристап. Рамката е обезбедена со куки за wallидови (портрет и пејзаж). Полиран стаклен фронт дава јасен поглед на вашата слика и го зачувува животот на вашата фотографија. Екстремно внимателно спакувано за да се осигура дека ќе пристигне безбедно.Материјал : Рамката е изработена од дрво. И, пред рамката има парче акрилик (PMMA) за да се заштити количината на пакетот за слики : 1 x Framethis производ може да се персонализира. Ве молиме, нарачајте прво и испратете ми ја вашата слика преку е -пошта . сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние нудиме најголем избор на производи за вас, како што се 3 C, чаши и украси на wallидови, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Три дупки за приклучок за приклучок со рачно цртање на десктоп, слика, приказ на приказ Декорација уметност сликарство.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас