• Обновено
Niuer дами слаби хеланки со високи половини, жени обични фармерки со цврста боја на одмор во боја, панталони од тексас, сива 3xl

Niuer дами слаби хеланки со високи половини, жени обични фармерки со цврста боја на одмор во боја, панталони од тексас, сива

DEN 399.68

Залиха
Во продавницата

Дизајн - Модната висока половината Jeanан доаѓа со висока половината, контролата на стомакот, цврстиот дизајн на бојата Креирај лежерен изглед . Костум за плажа, спорт, шопинг, патувања, висока улица, слободно време, клуб, отворено, забава, училиште, хоминг. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Добро оди со врвови на резервоарот, маица, исечени врвови, блуза, туника, итн .Опис : Пол : жена жена, дама дама, женст : жени секојдневни тексас панталони, жени фармерки, дами со високи половини од панталони : Цврст колорист : Црвена, сива, црна, сина, вино црвена, светло сина, зелена, морнарица сина (по избор) Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL (следете ја табелата со големина за да изберете Ве молиме , Одмор, работа, забава, секој ден, датуми, филмови, улица, шопинг : 1. Висока, цврста боја, истегната, стомакот контрола. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам. прилики - обична, улична мода, лов, семејно здружување, летна плажа, патувања, итн. Модни фармерки обични панталони со тексас, џин со високи половини, обични панталони со тексас. Овие панталони со тексас со кошула или обична блуза за да го зачинат вашиот обичен стил.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас