• Обновено
Есен џемпер за жени Среќна Божиќна маичка симпатична гном печати џемпер удобност трендовски џемпер пулвер жени џемпери за џемпери ефтино

Есен џемпер за жени Среќна Божиќна маичка симпатична гном печати џемпер удобност трендовски џемпер пулвер жени џемпери за џемпери

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

09 '' ракав : 74cm/29. пригода : женски модни дуксери по пристигнувањето на производите, ако сте незадоволни од производите, ве молиме испратете ни е -пошта пред да поднесете барање или оставете ни негативно зборови, и ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот. Карактеристики : Краток долг ракав, блок во боја, боја на вратоврска, Lightwieght, дуксери, половината за влечење, со џеб, лето секојдневно лабава, ziiper нагоре, градиент, леопард, леопард, леопард, леопард, леопард, леопард, леопард, леопард, Змија, пеперутка, ленти, гроздобер, ретро, ​​цветно, сончоглед, печатење на глуварче .67 '' ракав : 75cm/29. Големина : XXL Големина : XX-LARGE US : 12 Велика Британија : 16 EU : 42 BUST : 116 CM/45.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас