• Обновено
Обичен фустан на мијаилима за жени фустани на плажа за цветни маички со цвеќиња од маички без ракави џебови удобен лабав фустан за резервоарот

Обичен фустан на мијаилима за жени фустани на плажа за цветни маички со цвеќиња од маички без ракави џебови удобен лабав фустан

DEN 463.84

Залиха
Во продавницата

Големина : S Bust : 90cm/35.88'' Waist : 122cm/48. Подобро миење на рацете, машина за миење.46'''l должина : 89cm/35.54'' Length : 95см/37,40 '' фустани на плажа за жени плажа цветни маички без ракави џебови удобни лабави резервоарувања : материјал изработен од полиестер, мек материјал, лесен и дише, одлична тактилна на вашата кожа.83 '' Големина : XL Bust : 108cm/ 42.09'''Lenge : 87cm/34.25 '' Големина : M Bust : 96cm/37.67''ip : 130cm/ 51.67'' Hip : 130cm/51.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас