• Обновено
Постелни панталони за постелнина за жени, прилагодливи панталони со средно работно панталони со широки панталони за панталони за жени за жени

Постелни панталони за постелнина за жени, прилагодливи панталони со средно работно панталони со широки панталони за панталони

DEN 558.40

Залиха
Во продавницата

Пол Жена. меки и удобни панталони, лесно пар со врвови на резервоарите за блузи со маици и така натаму . натпревар : Цврста боја (бела/каки/зелена/црна/тексас сина/сина/сива/темно сива) памучни панталони панталони одат добро со вашите маици, Разновидност на постелнина блузи, патики, папучи или гроздобер сандали, лесни за совпаѓање за обичен моден удобност изглед .Дами лето еластично високо порасна лабава спортска облека 2x L јогасезони : сите сезони. Вклопување : Соодветна големина.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас