• Обновено
Морнарски сини основи обични женски маици со краток ракав со кратки ракави

Морнарски сини основи обични женски маици со краток ракав со кратки ракави

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Ограничени количини на жени маици, ексклузивни на! L 6.3 39.4 16.5 25.4 12 XL 6.6 41.7 17.1 26 Забелешка : Ве молиме, проверете ги деталите за нашата големина внимателно пред да поставите нарачка. Количина : 1 парче. Боја : морнарица сина. Стил : Основи. Тип на шема : Обична. Деколте : Тркалезен врат. Должина на ракавот : краток ракав. Тип на ракав : Редовен ракав. Должина : Редовно. Тип на вклопување : Редовно вклопување. Ткаенина : Мало истегнување. Материјал : полиестер. Состав : 5% еластан. Упатства за нега : машинско миење или професионално суво чисто. Чиста : не. Womenените облека жени маици сини XL_US големина (12). Повод : Одлично за секојдневниот живот, забава, датум, шопинг, плажа, струка. Начини начини на облекување создаваат различен стил. Може и како подарок на роденденот за вашата мајка, сопруга или пријател.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас