• Обновено
50ea - црвен тежок wallиден подарок Бо капаче од хартија март

50ea - црвен тежок wallиден подарок Бо капаче од хартија март

DEN 111.84

Залиха
Во продавницата

Ширината е најмалата димензија на отворот во кутијата. Длабочината е растојанието во кутијата од отворот до дното на кутијата. Забелешка : Завршувањето на црното огледало особено може да покаже многу мали несовршености предизвикани во ракување и испорака. Врвовите се испорачуваат поставени или рамни, а дното се испраќаат рамни. Единствената конструкција на тешки wallидови влегува во форма во секунди формирајќи силна цврста заштитна единица со целиот изглед и јачина на поставување кутија. Ве молиме, купете капа за вашата кутија.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас