• Обновено
Кошули со долги ракави за жени се наоѓаат на женски врвови на женски врвови со долги ракави под $ $ мода, убов со печатена V-врата чипка крпеница ракав маица маица врв?

Кошули со долги ракави за жени се наоѓаат на женски врвови на женски врвови со долги ракави под $ $ мода, убов со печатена V-врата

DEN 311.84

Залиха
Во продавницата

46 '' ракав : 47cm/18.72 '' Должина : 67cm/26. Големина : M Големина : Средна САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 100см/39,37 '' ракав : 43см/16,93 '' Должина : 65см/25.43 '' ракав : 48cm/18. Ве молиме, повикајте се на нашата сопствена табела со големина и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Полиестерско влакно, направено од ткаенина, лесна мека и удобна.39 '' ракав : 49cm/19. Костум за, зима и пролет.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас