• Обновено
Sportенски спортски панталони, џеб дизајн жени џемпери за купување за секојдневно носење

Sportенски спортски панталони, џеб дизајн жени џемпери за купување за секојдневно носење

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артиклите прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлична од реалниот предмет. Ви благодариме за разбирањето! Полиестерски материјал : женските џемпери се изработени од мека полиестерска ткаенина што одговара на кожата и е многу удобна и дише . , дневно, отворено, шопинг и дома. Дизајн : Обичен спортски стил, еластичен лента за половината, манжетна за влечење.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас