• Обновено
Маршал, Лаура Бело модерно дрво Рамка во музејско уметничко печатење со наслов - Модел на селско село XB

Маршал, Лаура Бело модерно дрво Рамка во музејско уметничко печатење со наслов - Модел на селско село XB

DEN 255.84

Залиха
Во продавницата

Рамката е впечатлива дво-инчна бела модерна рамка од дрво што совршено ги надополнува уметничките дела. Ова уметничко дело е печатење со отворено издание направено со рамка до wallид користејќи го методот Giclee, што обезбедува најдобар квалитет на печатење. Прилагодено печатено и врамено кога е купено. Ние ја разбираме вредноста на инвестирање во уметнички дела и имаме за цел да обезбедиме супериорен производ што ќе го богатувате за наредните години. Уметник : Маршал, Лора. Висококвалитетен уметнички принт, врамен во бела модерна рамка од дрво. Рамката до Wallидот внимателно набави висококвалитетна слика од издавачот за да произведе исклучителен финален производ. Ние се гордееме што нудиме уметнички дела што се целосно направени во САД, и ние сме убедени дека вашата набавка ќе ги исполни вашите очекувања.Лора Маршал претставува зачудувачки 15x15 бело модерно дрво, врамено од wallидно уметничко дело, насловено како "Seaside Village Model XB ". Вклучен комплет за виси за жица. Рамка со големина : 15x15 инчи. Ви благодариме што избравте рамка до Wallид за вашите уметнички потреби и со нетрпение очекуваме да ги надминеме вашите очекувања. Наслов : Модел на селско село XB. Нашиот тим на искусни професионалци веднаш ќе започне да работи на вашата нарачка откако ќе се постави за да гарантира дека вашето уметничко дело е веднаш врамено и испратено до вас.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас