• Обновено
Летни фустани за жени цветни V-вратот А-линија мини лабава дневна фустан со краток ракав сина xxxl

Летни фустани за жени цветни V-вратот А-линија мини лабава дневна фустан со краток ракав сина xxxl

DEN 574.08

Залиха
Во продавницата

-Иш : миење на рака во ладна вода, виси или суво.24 '' Рамо : 43cm/16. Карактеристики : женски обичен печатење со високи половини со високи половини со кратки ракави.54 '' Sleeve : : 24cm/9. стил : едноставен, истегнат, обичен и лабав вклопување.88 '' Должина : 91cm/35.93 '' 'Sneave : 25cm/9. -You will get : 1 Dress Size : S US : 4 Bust : 98cm/38.14' 'Sleeve : 23cm/9.75 '' Sleeve : 22cm/8.58'' Shoulder : 39cm/15.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас