• Обновено
Малата дива на инктастична мими со прекрасна сончогледово подарок момче или маица со долги ракави со мали деца

Малата дива на инктастична мими со прекрасна сончогледово подарок момче или маица со долги ракави со мали деца

DEN 303.84

Залиха
Во продавницата

Овие мали диви 1 на Мими со прекрасна маица со долги ракави од сончоглед, направете го совршен подарок за прв роденден за вашата разоткриена внука! Малиот диви 1 на инктастично Мими со прекрасно сончогледово дете со долги ракави маица Унисекс црвена 4Т. Симпатична летна подарок за туширање за бебиња!. Идеален подарок за оние мали слободни духови!. Овие мали диви 1 на Мими со прекрасна маица со долги ракави со сончоглед го прават совршен подарок за прв роденден за вашата разоткриена внука!. 4,5 мл. 100% Комбинирана памучна маичка со памук (Хедер е 93/7). Јака и манжетни со ребрести јака. Семејни цвеќиња сончогледи мими баба баба внука цвет една нова светлина обоена темна.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас