• Обновено
Обука за замав со топки помага во затворен двоен слој топки

Обука за замав со топки помага во затворен двоен слој топки

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Опис r. r. Овие топки се одлични за почетници, први тајмери ​​или можат да се користат како топки за вежбање за страствен играч на голф. Внатрешниот дизајн на двојно слојот и високиот дизајн на еластичното јадро на моќност придонесуваат за поголема стапка. Тие се совршени за час за физичко образование или за училишна програма. R. r. Карактеристики r. r. - Боја : бела. R. - Надворешен материјал : Сурлин. Внатрешен материјал : синтетичка пластика. R. - Дија : околу 42,6мм/ 1.68inch. R. - Број на дупки : 392 r. - Перформанси : 75% еластичност, 75 тврдост. R. - иста големина со вистинска топка. R. r. - Топчињата со сунѓер овозможуваат употреба во вградени области. R. r. - Топка за обука на сунѓер. R. - мека, мала тежина и флексибилна. R. r. - многу привлечна и светла боја. R. r. - Одлично за практика за снимки. R. Топчињата со сунѓер овозможуваат употреба во вградени области . топка за обука на сунѓер . мека, мала тежина и флексибилна . многу привлечна и светла боја . одлична за практика за снимки.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас