• Обновено
Atekiro 90W Auto Adapter за ASUS U53SD, U56, U56E, U56E-Bal7, U56E-BBL5, U56E-BBL6, U56E-RAR9, U56E-RBL5, U56E-RBL7, U56E-XR1, U56E-XR2, U80

Atekiro 90W Auto Adapter за ASUS U53SD, U56, U56E, U56E-Bal7, U56E-BBL5, U56E-BBL6, U56E-RAR9, U56E-RBL5, U56E-RBL7, U56E-XR1,

DEN 2575.84

Залиха
Во продавницата

Овој адаптер доаѓа со врв на приклучокот на лактот. Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме испратете ни е -пошта до нас во секое време, ние дефинитивно ќе одговориме на вашето испитување навремено. Производите за трговска марка Итекиро се продаваат и се продаваат исклучиво од Епмуза на.Ве молиме, овој адаптер доаѓа со врв на приклучок од 5,5 мм (проверете ја сликата 3). Вашата набавка на овој адаптер доаѓа со 100% задоволство од 30-дневната гаранција за враќање на парите и 1 година гаранција за замена. Долгата кабел за напојување ве тера да достигнете повеќе простор со леснотија.74 A 90 W MAX (замена на генијалниот ASUS 40 W, 45 W, 65 W, 75 W, 90 W адаптери) Димензии : 4,33 "x 1,69 " x 1,18 " Тежина : 9,7 Ozcolor : Black Blease Забележете дека овој адаптер не е оригинален, тоа е замена направена од Итекиро. Кога е прикачен на излезот за запалка од цигари од 12 V, овој полнач за лаптоп за автомобили со лаптоп автоматски адаптер го овластува вашиот лаптоп и ја наплаќа батеријата на тетратката во вашето возило. Лактот става помал стрес на конекторот и трае подолго, десниот агол DC конектор е подобар од директен врв за да го заштитите вашиот приклучок за напојување на лаптопот и самиот адаптер од Damage Compact и лесен кабел за напојување ве тера да достигнете повеќе простор со Easprotection од краток спој и повеќе Спецификации за моќност на моќност и паметни LED Power Power Product : Влез : DC 12 - 24 Voutput : 19 V 4.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас