• Обновено
Стил на doodle симпатична мачка прозорец завеси кујнски завеса соба спална соба завеси, парче

Стил на doodle симпатична мачка прозорец завеси кујнски завеса соба спална соба завеси, парче

DEN 319.84

Залиха
Во продавницата

Печатење со еднострано, машинско перење, големината на прстенот на Громти е 1,6 инчен внатрешен дијаметар, може лесно да се вклопи со стандардни шипки за завеси. Изолација, изолација на топлина, собирање прашина. Суво чистење соодветно, лесно за чистење. Печатење со еднострано, машинско печење . Големината на прстенот на громите е 1,6 инчен внатрешен дијаметар, може лесно да се вклопи со стандардни шипки за завеси . звучна изолација, топлинска изолација, собирање прашина. Суво чистење соодветно, лесно за чистење.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас