• Обновено
Овошје на разбојните мажи 3931, од 6

Овошје на разбојните мажи 3931, од 6

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

5 мл, 100% памучен преводен дрес 98% памук/2% полиестератлетичен хедер 90% памук/10% полиестерхер, неонски и безбедносни бои 50% памук/50% ткаенина со висока густина на полиестер за исклучителна јасно за печатење на јака од 1x1 јака со две ребра со ребра со две -Недлето на покривање на предниот дел од вратот до рамото, прицврстувачите на игличките и прицврстувачите на иглата и се претворија во елиминирање на центарот : S-6x, пакет од 6 100% памук. Пакет од 6. Направено во САД или увезени. Повлечете го затворањето, машинско миење. Пепел 98% памук/2% полиестер, атлетски хедер 90% памук/10% полиестер. Неонски и безбедносни бои 50% памук/50% полиестер.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас