• Обновено
Мажите со pfysire се борат

Мажите со pfysire се борат

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

Големината не одговара на сите, внимателно проверете ја табелата со големина и изберете ја големината врз основа на вашата реална големина . табела со големина. Големина на ознаката М - половината : (28.3 ") - колк : (41.3 ") - Должина на панталони : (35.4 "). Големина на ознаката l - Ваиста : (29.1 ") - колк : (42.5 ") - Должина на панталони : (36.2 "). Големина на ознаката XL - Полови : (31.1 ") - колк : (44,5 ") - Должина на панталони : (36.2 "). Големина на ознаката 2xl - половината : (33.1 ") - колк : (46.5 ") - Должина на панталони : (37 "). Вклучен пакет : 1 x машки панталони. Белешки : . Ве молиме, оставете разлика од 2-3 см поради рачното мерење . Покрај различни компјутери различно прикажуваат бои, бојата на вистинската ставка може да варира малку од подолу сликите, благодарам за разбирањето (1 инч = 2,54 см). Посета на нашата продавница, ќе го најдете она што ви треба! Материјал : Мешавина од памук. Висок квалитет мека ткаенина-пријателска на кожата и дише. Добар квалитет, ткаенината е мека и удобна абење . Обични панталони, одлично за спарување со маица, врвови. Повод : Дневен живот, слободно време, спорт, секојдневно секојдневно носење, викенди.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас