• Обновено
Тапа за прочистување на вода за прочистување на вода Елемент за филтрирање на памук, памучен филтер за памук

Тапа за прочистување на вода за прочистување на вода Елемент за филтрирање на памук, памучен филтер за памук

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

Карактеристики : * Направено од високо квалитетен материјал, издржлив* Други карактеристики : 1. Користете филтер за ефикасно прочистување на водата. ПП памучни елементи и топки со калциум сулфит можат да го отстранат преостанатиот хлор. Отстранува 'рѓа, песок и други нечистотии.2. Погоден за кујна, бања, балкон, итн .3. Намалете го ризикот од затнување на главата за туширање. Препорачуваме да го менувате филтерот на секои 3 месеци, во зависност од квалитетот на водата и фреквенцијата на употреба.4. Лесно за замена : Може да се замени без алатки. Едноставно отворете го куќиштето на филтерот за кертриџ за туширање, извадете го стариот и заменете го со ново. Спецификација : * Материјал : PP памук* Боја : Сина, бела* големина : 5,5* 3,8 см, 8,4* 3,8 см (приближно.)* Количина : 2/10 CSpackage Вклучен : * Список : 2/10 x филтер Патоннота : 1. Поради различни фактори, како што се осветленоста на мониторот и осветленоста на светлината, вистинската боја на производот може да биде малку различна од сликата прикажана на веб -страницата.2. Ве молиме, дозволете мало рачно девијација за мерење во податоците. Бамил тапа за прочистување на вода за прочистување на вода, елемент за филтрирање на памук за памук.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас