• Обновено
Менс плажа лабава Бермуда шорцеви спортови права нога обичен патент каки шорцеви

Менс плажа лабава Бермуда шорцеви спортови права нога обичен патент каки шорцеви

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

Менс плажа лабава Бермуда шорцеви спортови права нога обичен патент каки шортса. Погледнете ја табелата со големина на слики или опис.b. Податоци за миење на миење/нежно миење на машината. Половината : 76cm/29.92 '' колк : 104cm/40.94 '' Должина : 50см/19,69 ''. Големина : L Големина. Големина : XL Големина : X-LARGE US : 8 Велика Британија : 10 EU : 38 Weist : 86cm/33.86 '' Hip : 112cm/44.09 '' Должина : 52cm/20.47 ''. Големина : XXL Големина. : 2x-LARGE US : 10 Велика Британија : 12 EU : 40 половината : 91cm/35.83 '' Hip : 116cm/45.67 '' Должина : 53cm/20.87 ''. Големина : xxxl Големина : 3x-голем САД : 12 Велика Британија : 14 ЕУ : 42 половината : 96cm/37,80 '' Хип : 120см/47,24 '' Должина : 54см/21.26 '' Шорцеви. Материјал : Полиестер, памук.Колер : црна, бела, црвена, темно сива боја. Големина : M, L, XL, XXL, XXXL. Патент случајни шорцеви на плажа со права нога. Спортски лабави шорцеви. Mensир Jeanан шорцеви плус големина Снимки за кревање шорцеви за мажите врзаат боја.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас